Előfizetés

Impresszum

A NÉPSZAVA online

Felelős szerkesztő

Olasz Andrea; Marosi Adrienn; Latyák Balázs; Szilágyi Katalin;


Munkatársak

Bíró Veronika; Szabó Zsolt; Árpási Bence;  Barabás Júlia; Ostyáni János;           


A NÉPSZAVA print

Főszerkesztő

Friss Róbert friss.robert(kukac)nepszava.hu;

Főszerkesztő-helyettes

Hargitai Miklós hargitai.miklos(kukac)nepszava.hu;  


Szerkesztő

Markotay Csaba markotay.csaba(kukac)nepszava.hu; 


Belföld

Boda András - rovatvezető boda.andras(kukac)nepszava.hu; Török László - szerkesztő torok.laszlo(kukac)nepszava.hu; M. László Ferenc - szerkesztő laszlo.ferenc(kukac)nepszava.hu;   Batka Zoltán batka.zoltan(kukac)nepszava.hu; Czene Gábor – főmunkatárs czene.gabor(kukac)nepszava.hu; Danó Anna – főmunkatárs dano.anna(kukac)nepszava.hu; Doros Judit doros.judit(kukac)nepszava.hu;  Gulyás Erika gulyas.erika(kukac)nepszava.hu;  Juhász Dániel juhasz.daniel(kukac)nepszava.hu;    Kósa András kosa.andras(kukac)nepszava.hu;    Simon Zoltán – főmunkatárs simonz(kukac)nepszava.hu; Szalai Anna - főmunkatárs szalai.anna(kukac)nepszava.hu; Vas András vas.andras(kukac)nepszava.hu; Unyatyinszki György unyatyinszki.gyorgy(kukac)nepszava.hu; 


Gazdaság

Törő András – rovatvezető toro.andras(kukac)nepszava.hu; Marnitz István;     Varga Dóra varga.dora(kukac)nepszava.hu;  Papp Zsolt papp.zsolt(kukac)nepszava.hu; Bihari Tamás bihari.tamas(kukac)nepszava.hu;   


Kultúra

Hompola Krisztina – rovatvezető hompola.krisztina(kukac)nepszava.hu;   Balogh Gyula – főmunkatárs, szerkesztő balogh(kukac)nepszava.hu; Tölgyesi Gábor - szerkesztő tolgyesi.gabor(kukac)nepszava.hu;  Csákvári Géza csakvari.geza(kukac)nepszava.hu; Csepregi Evelyn csepregi.evelyn(kukac)nepszava.hu;   


Külpolitika

Horváth Gábor – rovatvezető horvath.gabor(kukac)nepszava.hu;     Rónay Tamás – főmunkatárs ronayt(kukac)nepszava.hu; Gál Mária gal.maria(kukac)nepszava.hu;  Rostoványi András rostovanyi.andras(kukac)nepszava.hu; 


Mozaik

Muzslai Katalin – rovatvezető muzslai.katalin(kukac)nepszava.hu;  Varga Péter varga.peter(kukac)nepszava.hu; 


Publicisztika

N. Kósa Judit – rovatvezető nkosa.judit(kukac)nepszava.hu;


Sport

Bernau Péter – rovatvezető bernaup(kukac)nepszava.hu; Vincze Attila vincze.attila(kukac)nepszava.hu; Korom Milán koromm(kukac)nepszava.hu;


Fotó

Hárs Kata – rovatvezető foto(kukac)nepszava.hu; Zagyi Tibor – képszerkesztő;  fotóriporterek: Erdős Dénes, Pavel Bogolepov, Béres Márton, Ladjánszki Máté; 


Visszhang


Nagy B. György - szerkesztő; nagy.gyorgy@nepszava.hu
Balassa Tamás - újságíró; balassa.tamas@nepszava.hu
Forgács Iván - újságíró; ivan.forgacs@nepszava.hu


Partnerünk

 


A NÉPSZAVA szerkesztőség elérhetőségei

Kiadja: XXI. század Média Kft.
Cím: 1191 Budapest, Vak Bottyán u. 75/A-C.; Email: nepszava(kukac)nepszava.hu; Központi telefonszám: +36 1 477 90 00; Fax: +36 1 477 90 20; Hirdetés: +36 1 999 95 28; Hirdetés e-mail: hirdetes(kukac)nepszava.hu Terjesztés: +36 1 477 90 08 Terjesztés e-mail: terjesztes(kukac)nepszava.hu;