Impresszum

A NÉPSZAVA online

Felelős szerkesztő

Olasz Andrea; Angyal Gábor; Marosi Adrienn;


Munkatársak

Koncz Tamás; Fogl Márton;  Barabás Júlia; Ostyáni János; Garamvölgyi Flóra         


A NÉPSZAVA print

Főszerkesztő

Horváth Gábor horvath.gabor(kukac)nepszava.hu; 


Főszerkesztő-helyettes:

Friss Róbert friss.robert(kukac)nepszava.hu;
Nagy B. György nagy.gyorgy(kukac)nepszava.hu;

Szerkesztő

Hargitai Miklós hargitai.miklos(kukac)nepszava.hu;   Markotay Csaba markotay.csaba(kukac)nepszava.hu 


Belföld

Boda András - mb. rovatvezető boda.andras(kukac)nepszava.hu; Batka Zoltán batka.zoltan(kukac)nepszava.hu; Czene Gábor – főmunkatárs czene.gabor(kukac)nepszava.hu; Danó Anna – főmunkatárs dano.anna(kukac)nepszava.hu; Doros Judit doros.judit(kukac)nepszava.hu;  Gulyás Erika gulyas.erika(kukac)nepszava.hu;  Juhász Dániel juhasz.daniel(kukac)nepszava.hu;  Kósa András kosa.andras(kukac)nepszava.hu;  Lőrincz Tamás lorincz.tamas(kukac)nepszava.hu;  Simon Zoltán – főmunkatárs simonz(kukac)nepszava.hu; Zoltai Ákos zoltai.akos(kukac)nepszava.hu;  Vas András vas.andras(kukac)nepszava.hu;    


Gazdaság

Törő András – rovatvezető toro.andras(kukac)nepszava.hu; Marnitz István; Bihari Tamás bihari.tamas(kukac)nepszava.hu; Bonta Miklós bonta.miklos(kukac)nepszava.hu; Varga Dóra varga.dora(kukac)nepszava.hu; Papp Zsolt papp.zsolt(kukac)nepszava.hu;


Kultúra

Hompola Krisztina – rovatvezető hompola.krisztina(kukac)nepszava.hu;   Kuczogi Szilvia – főmunkatárs kuczogi.szilvia(kukac)nepszava.hu; Balogh Gyula – főmunkatárs, szerkesztő balogh(kukac)nepszava.hu; Tölgyesi Gábor - szerkesztő tolgyesi.gabor(kukac)nepszava.hu;  Csákvári Géza csakvari.geza(kukac)nepszava.hu; Csepregi Evelyn csepregi.evelyn(kukac)nepszava.hu;   

Külpolitika

Rónay Tamás – rovatvezető ronayt(kukac)nepszava.hu; Gál Mária gal.maria(kukac)nepszava.hu; Körösi Ivett korosi.ivett(kukac)nepszava.hu; Kárpáti János karpati.janos(kukac)nepszava.hu; László Dávid laszlo.david(kukac)nepszava.hu 


Mozaik

Muzslai Katalin – rovatvezető muzslai.katalin(kukac)nepszava.hu;  Varga Péter varga.peter(kukac)nepszava.hu; 


Publicisztika

N. Kósa Judit – rovatvezető nkosa.judit(kukac)nepszava.hu;


Sport

Bernau Péter – rovatvezető bernaup(kukac)nepszava.hu; Vincze Attila vincze.attila(kukac)nepszava.hu; Korom Milán koromm(kukac)nepszava.hu;


Fotó

Hárs Kata – rovatvezető foto(kukac)nepszava.hu, hars.kata(kukac)nepszava.hu;    Zagyi Tibor – képszerkesztő zagyi.tibor(kukac)nepszava.hu;  Szalmás Péter szalmasp(kukac)nepszava.hu;  Molnár Ádám molnara(kukac)nepszava.hu;  Draskovics Ádám draskovics.adam(kukac)nepszava.hu; Erdős Dénes erdos.denes(kukac)nepszava.hu;        

Partnerünk


A NÉPSZAVA szerkesztőség elérhetőségei

Kiadja: XXI. század Média Kft.
Cím: 1066 Budapest, Jókai utca 6.; Email: nepszava(kukac)nepszava.hu; Központi telefonszám: +36 1 477 90 00; Fax: +36 1 477 90 20; Hirdetés: +36 1 999 95 28; Hirdetés e-mail: hirdetes(kukac)nepszava.hu Terjesztés: +36 1 477 90 08 Terjesztés e-mail: terjesztes(kukac)nepszava.hu;